You are here: Home » Oriflame

Oriflame

Kontaktní místo Oriflame

Pokud jste si oblíbili kosmetiku Oriflame, přijďte do našeho kosmetického salonu Helve. Seznámíme Vás s výrobky z řady dekorativní kosmetiky, které by měly podtrhnout Vaši přirozenou krásu, ale také Vám dát možnost vyjádřit Vaši jedinečnou a oslňující osobnost.

Rády Vám předvedeme ty nejnovější trendy a typy na výrobky v oblasti krásy jako jsou řasenky, rtěnky, tvářenky a make-upy, výrobky pro každodenní potřebu i pro speciální události. Těšte se  na širokou škálu odstínů, které padnou všem. Vyzkoušejte výrobky z řad dekorativní kosmetiky a buďte s námi krásná od rána až do večera.

 

Oriflame vůně – vůně může svádět, vyvolat krásné vzpomínky, nebo představu o vzdáleném místě. Všechny Oriflame vůně jsou vyvíjeny ve Francii pro zajištění kvality a dlouhotrvající harmonie.

Péče o tělo – péče o tělo znamená starat se o své tělo od hlavy až k patě; pomůže vám, abyste se cítili svěží, zdraví a hýčkaní. Vybírejte ucelenou řadu produktů péče pro nohy, ruce, ústní hygienu a tělo, vyvinutou na míru pro vaše každodenní potřeby.

Péče o vlasy – ať už chcete vyzkoušet nejnovější trendy v účesech, nebo jen chcete vašim vlasům dopřát ošetřující péči, máme pro vás širokou nabídku vlasových i stylingových produktů.