You are here: Home » O nás

O nás

Vítejte v kosmetickém salonu Helve,
rádi Vám pootevřeme dvířka našeho kosmetického salonu Helve a přiblížíme smysluplnost návštěv u nás.

Pracujeme s českou bylinnou kosmetikou na francouzských základech FOR LIFE, která je známá pro své čisté přírodní látky. Díky naší více než dvacetileté praxi v kosmetice a také třicetileté praxi ve zdravotnictví (piercing pí Dáša Sedláčková) si můžete být jisti, že o Vás bude opravdu dobře postaráno.

for_life

Každá návštěva salonu by měla být v první řadě příjemná. Hlavním bodem ošetření je čištění, výživa a regenerace pleti, která je v dnešní době velmi zatěžována vnějšími vlivy jako je znečištěné ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí našeho života. Profesionální ošetření je vhodné zhruba jednou za měsíc. Je-li však pokožka po dlouhodobém stresu ochablá a „zašedlá“ je vynikajícím pomocníkem například kolagenová kůra, která může být aplikována dle stavu pleti i 2x týdně. 

Jestliže Vás trápí pro změnu pleť problematická a aknozní, i zde je řešení. Velmi účinné složení přípravků na akné  spolu s vhodně zvoleným ošetřujícím programem přispívá k projasnění a pročištění zanesené pleti. Výsledky jsou více než uspokojivé.

V kosmetickém salonu Helve provádíme také nastřelování náušnic dospělým i dětem, poskytneme Vám více informací o bezbolestném mamografickém vyšetření, v poradně celostní medicíny Vám pomůžeme odhalit nemoci již v raném stádiu. 

Napsat komentář