You are here: Home » Amway

Amway

AMWAY VÝDEJNÍ MÍSTO

Oblíbili jste si kosmetické přípravky, potravinové doplňky nebo jemné ale vysoce účinné a navíc biologicky odbouratelné výrobky péče o prádlo, nádobí a domácnost? Pak jste tady správně 🙂 V Salonu Helve si můžete nejen vyzvednout své objednávky, ale také objednat Vaše oblíbené výrobky u paní Dáši Sedláčkové na tel. čísle: 728 044 648.

Po více než 50 let Vám Amway dodává výrobky, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Nová řada výrobků je bezpečná a ekologická, pokud se výrobky používají podle návodu; přitom zůstává vysoce účinná, což dokazují nezávislé certifikáty.

AMWAY HOME™

Amway vždy nabízí něco navíc pro bezpečný domov. Výrobky péče o prádlo, o plochy v domácnosti a o nádobí řady AMWAY HOME jsou vysoce účinné a obsahují systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje přírodní složky, které zajistí nejen skvělé čisticí schopnosti, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí.

NUTRILITE™

NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.* Nabízí kompletní řadu výrobků pro správnou výživu a optimální kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, bylinných doplňků stravy a výživy pro aktivní životní styl.

bodykey by NUTRILITE™

bodykey by NUTRILITE™ je program na snížení hmotnosti, který analyzuje Vaše genetické předpoklady v oblasti výživy a fyzické aktivity. Tyto informace spolu s podrobnými údaji o Vašem životním stylu a preferencích poté využijí naši odborníci k tomu, aby připravili individuální Stravovací a cvičební plán, který Vám pomůže dosáhnout kýženého úbytku hmotnosti a udržet si optimální hmotnost na dlouhou dobu.